محصولات شرکت اچ پی ای HPE

محصولات شرکت اچ پی HPE

محصولات اچ پی (HPE) تأمین تجهیزات شبکه

سرور:

از مهمترین تجهیزات شرکت HPE می توان به سرورهای این شرکت اشاره نمود که در رده نخست پرفروشترین منابع پردازشی در دنیا قرار دارند. این تجهیزات در قدیم ساخت شرکت Compaq بود که این کمپانی توسط شرکت HPE خریداری شد و تولیدات آن با نام HPE Server به بازار عرضه شد. سرورهای این شرکت در رده های مختلفی قرار دارند و تنوع زیادی دارد که هر کدام مختص پردازش اطلاعات در زمینه خاصی هستند. به عنوان مثال سرورهای DL بسیار فشرده هستند و مناسب برای نصب درون رک و یا سرورهای Apollo که برای عملیات های خاصی مانند استفاده از تعداد زیادی کارت گرافیک ساخته شده اند. از مهمترین تجهیزات این حوزه سرورهای Synergy می باشند که بوسیله آنها می توان زیر ساخت Composable ایجاد نمود.

مشاهده محصولات

انواع ذخیره سازهای شرکت HPE

ذخیره سازهای شرکت HPE مناسب برای سازمان های کوچک تا بزرگ می باشند. ذخیره سازهای این شرکت در دو مدل Hybrid و All Flash تولید می شوند. همچنین این ذخیره سازها مناسب برای انواع مدل ذخیره سازی DAS, NAS و SAN می باشند. به عنوان مثال شرکت HPE برای ذخیره سازی NAS دستگاههای StoreEasy را تولید و به بازار عرضه می نماید. از ذخیره سازهای پرفروش این شرکت در شبکه SAN می توان به دستگاههای MSA و ۳PAR اشاره نمود. امروزه جدیدترین مدل های MSA نیز با بازار عرضه شود است. همچنین برای مدل ذخیره سازی DAS نیز دستگاههای D3710 و D3610 را به بازار عرضه می نماید.

مشاهده محصولات

دستگاه های تهیه نسخه پشتیبان

برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات شرکت HPE دستگاههای StoreOnce و StoreEver ها را تولید می نماید که برای روش محافظت از دیتا بصورت Backup-to-Disk و Backup-to-tape استفاده می شود. دستگاههای StoreOnce قابلیت پشتیبانی از Deduplication را با Ratio بسیار بالایی دارند و دستگاههای StoreEver نیز برای ذخیره نسخه پشتیبان اطلاعات روی Tape استفاده می شوند. این شرکت امروزه دستگاههایی مانند MSL 2024 و MSL 6480 را به بازار عرضه می نماید که می توان از آنها در سازمان های کوچک تا بزرگ استفاده نمود.

مشاهده محصولات

شبکه های رادیویی

این شرکت برای حوزه Network نیز دستگاههای مختلفی را تولید می کند که شامل سوییچ ها، مسیریاب ها و Access Point ها می باشد. برای شبکه های رادیویی این شرکت محصولات Aruba را به بازار عرضه می کند که رتبه اول تجهیزات وایرلس می باشند. این دستگاههای شامل AP های Indoor و Outdoor می باشند و قابلیت پشتیبانی از فرکانس ۲.۴GHz و ۵.۰GHz را دارا هستند. همچنین برای سوییچ ها نیز این شرکت تولیدات Flexnetwork ها و Flexfabric ها را دارا می باشد. همچنین این شرکت مدل دیگری از سوییچ ها با نام Arista را نیز به بازار عرضه می نماید که می توان از این سوییچ ها در لایه Edge و یا Core استفاده نمود. این تجهیزات قابلیت مدیریت دارند و می توانند در لایه ۲ و ۳ شبکه کار کنند.

مشاهده محصولات

انواع رک

شرکت HPE رک های مختلفی را تولید و به بازار عرضه می کند. همچنین برای این رک ها متعلقات مختلفی مانند فن و یا چراغ را نیز تولید می کند. رک های این شرکت در دو مدل Enterprise و Advanced به بازار عرضه می شوند. این رک های دارای عمق ۱.۲ هستند و عرض آنها نیز می تواند ۶۰ و یا ۸۰ سانتی متر باشد. تمامی تجهیزات دیتا سنتر درون این رک ها نصب می شوند و همچنین برای بهینه نمودن گردش هوا درب های این رک ها بصورت توری می باشد.

مشاهده محصولات

مانیتورینگ و مدیریت تجهیزات

شرکت HPE برای مانیتورینگ و مدیریت تجهیزات و شبکه مبتنی بر محصولات HPE نرم افزارهای مدیریتی مختلفی مانند HPE Oneview و یا iLO Amplifier Pack را تولید و به بازار عرضه می کند. این نرم افزارهای بر اساس نیازهای امروزه سازمان ها تولید شده اند، به عنوان مثال نرم افزار OneView را می توان در یک SDDC استفاده نمود و یا نرم افزار Amplifier Pack مناسب برای مدیریت مدل On-Premises می باشد و بصورت متمرکز می توان سرورها را مانیتور و مدیریت نمود. همچنین این شرکت نرم افزارهای دیگری را نیز برای ذخیره سازهای خود تولید می نماید. به عنوان مثال نرم افزار RMC را می توان ذکر کرد که از آن برای محافظت از دیتا استفاده نمود.

مشاهده محصولات