محصولات شرکت دل ای ام سی DELL EMC

محصولات شرکت DELL EMC

محصولات ذخیره ساز ها Dell emc مانی گستر نوین

ذخیره ساز ها :

شرکت DELL EMC از مهمترین شرکتهای تولید کننده ذخیره ساز در دنیا می باشد که محصولات متنوعی در این حوزه دارد و بدلیل عملکرد مناسب با استقبال زیادی روبرو می شوند. این شرکت به صورت مداوم در حال بروزرسانی و تولید ذخیره سازهای جدید می باشد که بتواند نیازهای امروزه سازمان ها را پوشش دهد. از مهمترین محصولات این شرکت می توان به Unity ها اشاره نمود که می توان که امروزه مدل جدید آنها با نام XT ها به بازار عرضه شده است. این ذخیره سازها می تواند تا ۱ میلیون IOPS را نیز پشتیبانی نماید. همچنین برای سازمانهایی که نیاز به کارایی بالاتری دارند این شرکت ذخیره سازهای XtremIO را تولید می کند که می تواند تا چندین میلیون IOPS را پشتیبانی نماید.

مشاهده محصولات

دیسک های ذخیره ساز

شرکت DELL EMC برای تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات و ذخیره سازی آن بر روی دیسک دستگاههای DELL EMC Data Domain را به بازار عرضه می نماید که این تجیزات هم بصورت فیزیکی به بازار عرضه می شوند و هم بصور ت Virtual می توان آنها را تهیه نماید.

از این تجهیزات می توان به Data Domain 6800 و یا Data Domain D9300 اشاره نمود. این تجهیزات دارای Ratio بالایی برای تکنولوژی Deduplication هستند و در مدل ۹۸۰۰ آنها می توان تا ۵۰ پتا بایت فضای ذخیره سازی داشت. استفاده از این تجهیزات باعث کاهش هزینه های Backup و افزایش کارایی آن خواهد شد.

مشاهده محصولات